Haberler

Kripto Para Borsalarının Hile Yaptığı İddiası Araştırılmadı

Kripto para borsalarının hile yaptığı iddiaları araştırılmadı.

Kripto para borsalarının hile yaptığı iddiaları hakkında henüz araştırma yapılmadı. Birçok ülke kripto para borsalarının log kaydı tutup tutmayacak olduğuna bile karışmazken, yatırımcıların aldıkları kararlara dahi karışmıyor. Kripto para borsalarının hile iddialarını araştırmayan birçok hükümet ve ülke, kripto para borsalarının hile yapıp yapmadıkları hakkında araştırma yapmadı ve sonuca bu nedenle ulaşamadı. Kripto paraların belirli riskler nedeni ile yatırımcılar tarafından riskli görüldüğü bir ortamda kripto para borsalarının hile yaptığı iddiası daha çok ortalığı bulandırdı.

Kripto para borsalarının hile yaptığı iddiaları araştırılmadı

Kripto para borsalarının hile yaptığı iddialarının araştırılmaması yatırımcıların endişe etmesine neden oldu. Yatırımcılar, hile yapan kripto para borsalarının lisanslarının iptal edilmesini ve fiyatların durumunu etkileyen kripto para borsalarına hükümetlerin yargı kurumları tarafından izin verilmemesini istediler. Henüz yeterli bilgi ve belge olmadığından kripto para borsalarının hile yapıp yapmadıkları konusunda %100 kesin bir bulgu ise yok. Borsaların hile yaparak piyasada istedikleri zaman fiyatlar ile oynayabildikleri ve istedikleri zaman fiyatları değiştirebildikleri iddia edilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu