Haberler

Kripto Para Borsalarının Sayısı Artıyor

Kripto para sektöründe yeni gelişmeler yaşanıyor.

Kripto para sektöründe yaşanan gelişmeler sektörde yeni bir takım gelişmeler yaşatıyor. Sektörün en büyüklerinden birisi olan Roger Ver, gelecek birkaç ay içerisinde sektörün daha iyi olacağını ve kripto paralara olan güveninin çok fazla olduğunu belirterek, sektörün gelişecek olduğunu ve kripto para sektöründe Bitcoin Cash’e ilginin artacak olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki gelişmeler kadar piyasada kripto paraların geleceğinin tamamını etkileyecek olan bazı gelişmeler olacağını düşünüyor. Kripto para borsalarının sayısının Çin, Güney Kore ve Asya bölgesindeki diğer ülkelerde borsa sayılarının artması kripto paralara yönelik ilginin de artması ile birlikte gelişiyor.

Sektörün en bilindik isimlerinden birisi olan Roger Ver, gelecekte daha fazla insanın kripto para sahibi olacağını ve insanların kripto para almak için birbirleri ile yarışabilecek olduklarını düşünüyor.

2019’da insanlar kripto para sahibi olmak isteyecek

2019 yılında kripto para piyasalarında bazı yükselişler olması ve piyasada insanların en fazla ilgilendikleri konular arasında Bitcoin fiyatının geleceğinin yatması bekleniyor. Bitcoin fiyatındaki artışlar kadar, sektörün geleceğini etkileyecek birçok farklı konu var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu