coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Para Borsası Binance, Marjin İşlemlere 5 Yeni Coin Çifti Eklediğini Duyurdu!

Kripto Para Borsası Binance, Marjin İşlemlere 5 Yeni Coin Çifti Eklediğini Duyurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Cross Margin’e yeni ödünç alınabilir varlıklar olarak NKN/USDT ve ZRX/USDT ve 3 farklı işlem çiftinin daha eklendiğini duyurdu.

Kripto Para Borsası Binance Cross Marjin’e 5 Yeni Coin Ekledi

Bu sayede kullanıcılar, platformdaki mevcut kripto para varlıklarına karşılık NKN ve ZRX tokenlarını ödünç alabilecek ve portföylerini yönetmek için daha fazla esneklik elde edebilecekler.

Binance, bu yeni ödünç alınabilir varlıkları eklemenin yanı sıra, Cross Margin alım satım platformunda birkaç yeni marjin çifti de tanıttı.

Bunlar arasında ICX/BTC, NKN/BTC, NKN/USDT, SXP/BNB, ZRX/BTC ve ZRX/USDT yer alıyor. Bu yeni çiftler kullanıcılara daha fazla alım satım seçeneği sunacak ve platformdaki likiditeyi artıracak.

Binance’in Cross Marjin alım satım özelliği, kullanıcıların ödünç fonlarla alım satım yapmasına olanak tanıyarak alım güçlerini ve potansiyel olarak kârlarını artırmalarını sağlıyor.

Bununla birlikte, marjin alım satımı, kayıplar ilk yatırımı aşabileceğinden daha yüksek riskleri de beraberinde getirir.

İlgili Haber  Ethereum'u Delist Eden Kripto Borsasından Kötü Haber Geldi: "Fonlarınızı Mümkün Olan En Kısa Sürede Çekin!"

Binance, dünya çapındaki kripto yatırımcıları ve yatırımcılarından gelen artan talebi karşılamak için yeni tokenlar ve alım satım özellikleri ekleyerek platformunu genişletmeye devam ediyor.

Borsa, yeni tokenları hızlı bir şekilde listeleme ve kullanıcılarına çok çeşitli alım satım seçenekleri sunma konusunda bir üne sahiptir.

NKN ve ZRX piyasadaki iki popüler kripto para birimidir.

NKN, internet iletişimini ve bağlanabilirliğini geliştirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir ağ iken ZRX, Ethereum blok zincirinde ERC-20 tokenlarının eşler arası ticaretini kolaylaştıran merkezi olmayan bir değişim protokolü olan 0x protokolünün yerel tokenıdır.

Genel olarak, Binance’in NKN ve ZRX’i Cross Margin’e yeni ödünç alınabilir varlıklar ve yeni marjin çiftleri olarak eklemesi, kullanıcılarına çok çeşitli alım satım seçenekleri ve fırsatları sunma konusundaki kararlılığını göstermektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları