Kripto HaberleriBorsaEthereum'u Delist Eden Kripto Borsasından Kötü Haber Geldi: "Fonlarınızı Mümkün Olan En...

Ethereum’u Delist Eden Kripto Borsasından Kötü Haber Geldi: “Fonlarınızı Mümkün Olan En Kısa Sürede Çekin!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ticareti için dünyanın en büyük peer to peer (P2P) platformlarından biri olan Paxful, önemli personel ayrılıkları ve yasal zorlukları gerekçe göstererek pazar yerini süresiz olarak askıya aldığını duyurdu.

Paxful CEO’su, ABD’deki Düzenleyici Belirsizlik ve Çalışan Ayrılıklarını Gerekçe Göstererek Platformun Faaliyetlerini Askıya Aldı

Paxful kurucusu ve CEO’su Ray Youssef, web sitesinde yayınladığı bir mesajda “şu anda olayın tamamını paylaşamayacağını” söyledi, ancak şirketin faaliyetlerini etkileyen “kilit personel ayrılıkları” olduğunu açıkladı. Ayrıca, özellikle P2P pazarında ve ABD’de kripto endüstrisi için düzenleyici ortamın giderek zorlaştığını söyledi.

Youssef, müşterileri kripto para fonlarını mümkün olan en kısa sürede kendi kendine saklama cüzdanlarına çekmeye çağırdı ve “tüm müşteri fonlarının hesaba alınacağını” ve Paxful’un bekleyen tüm işlemleri ve anlaşmazlıkları işleme alacağını ekledi. Verdiği rahatsızlıktan dolayı özür diledi ve Paxful topluluğuna son sekiz yıldaki destekleri için teşekkür etti.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Google Cloud ile Ortaklık Kurduğunu Açıkladı! Fiyatında Yükseliş Var!

Paxful’un gelecekte faaliyetlerine devam edip etmeyeceği belli değil. Youssef, “her zamankinden daha güçlü bir şekilde geri dönmeyi” umduğunu söyledi, ancak “bunun muhtemelen birçok kişi için büyük bir şok olacağını” ve “kalıcı olabileceğini” de ifade etti.

Paxful 2015 yılında kuruldu ve dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu iddia ediyordu. Bitcoin alım ve satımı için banka havaleleri, hediye kartları, çevrimiçi cüzdanlar ve nakit dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemleri sunuyordu.

Paxful, kısa bir süre önce piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’u (ETH) delist etmişti.

Delist işleminin nedeni Paxful’un kurucusu ve CEO’su Ray Youssef tarafından platformun kullanıcılarına ve Twitter’a gönderilen bir mesajla açıklanmıştı. Youssef, ETH’nin delist edilmesinin kaynağı olarak proof of stake mekanizmasına geçmesini göstermişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları