binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaKripto Para Borsası BitMEX'in CEO Vekilinden Piyasa Açıklaması: 'Kötü Günler Geride Kaldı!'

Kripto Para Borsası BitMEX’in CEO Vekilinden Piyasa Açıklaması: ‘Kötü Günler Geride Kaldı!’

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında pazar payını arttırmak isteyen borsalar arasında olan BitMEX’in CEO vekili ve finans müdürü Stephan Lutz açıklamalarda bulundu.

Lutz kripto borsası BitMEX’in, üç ABD kripto dostu bankanın bir hafta içinde iflas etmesinin neden olduğu mevcut piyasa kargaşasını atlatmak için inşa edildiğini söyledi.

Kripto Para Borsası BitMEX’in CEO Vekili: ‘Ölüm Vadisinden Geçtik’

Lutz verdiği röportajda, “Mevcut piyasa durumu aslında BitMEX’in kurucularımız tarafından başlangıçta inşa edildiği şeydir” dedi.
“Geçen yılın sonundan bu yana ölüm vadisinden geçtiğimizi düşünüyoruz” diye ekledi.

“Piyasada olumlu işaretler görüyoruz ve bu faydalardan yararlanabiliyoruz. Ekosistemin ve topluluğun kriptoya odaklanmış gerçek bir kripto borsası olarak bize güvendiği için çok minnettarız.”

Lutz, eğer bir kripto borsası türevlere odaklanmışsa, güvenliyse, müşteri varlıklarını ayırıyorsa ve fiat dünyasıyla sınırlı ya da hiç bağlantısı yoksa, muhtemelen gelişmekte olduğunu söyledi.

Yeni bir raporda 2023 tahminlerini özetleyen BitMEX, hacimlerinde ve pazar payında bir artış görüyor.

İlgili Haber  Binance TR'ye Yeni Bir Altcoin Geliyor: Duyuru Yapıldı!

Parasal genişlemeye ve enflasyonu tetikleyen daha fazla para arzına geri dönüyoruz. Bu da kripto fiyatlarını, özellikle de Bitcoininizi bir enflasyon koruması olarak kullandığınız ölçüde artırıyor, dedi. Son iki hafta içinde yaşananların da bu olduğunu söyledi.

Bu ayın başlarında BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes, nakaDollar (NUSD) adında bir stabilcoin önermişti.

Hayes, Bitcoin ve Bitcoin türevleri destekli tokenın son derece likit ve yatırımcılar için cazip olacağını söyledi. Üye kripto firmalarının ABD dolarına sabitlenmesini sağlayacak.

Lutz, tokenin “etki açısından ABD dolarına bağlı, ancak mevcut stablecoin sisteminin riskleri olmadan istikrarlı bir hesap birimi” olacağını belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail