coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance TR'ye Yeni Bir Altcoin Geliyor: Duyuru Yapıldı!

Binance TR’ye Yeni Bir Altcoin Geliyor: Duyuru Yapıldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in Türkiye şubesi Binance TR, yaptığı açıklamasında yeni bir altcoini listeleyeceğini duyurdu.

Binance TR resmi kanallarından yapılan açıklamaya göre 23 Mart 2023 Türkiye saati ile 20:00’de hem mobil uygulama hem de web sitesi üzerinden Arbitrum (ARB) token alım satımları başlayacak.

Arbitrum (ARB) Altcoini, Binance Global ile Aynı Anda Binance TR’de Listelenecek

Bu listelemenin kripto para borsası Binance TR üzerinde Binance Global ile aynı anda olacak olması dikkat çekti.

Binance TR’ye yüzde 10 komisyon indirimli kayıt olmak için tıklayın: https://www.trbinance.com/account/signup?ref=3278P5IV

Bununla birlikte Binance TR, ARB altcoinini USDT işlem çiftinde listeleyecek. Global versiyonda ise buna ek olarak ARB/BTC çifti de olacak.

Platforma Arbitrum yatırma işlemleri 23 Mart 2023 Perşembe günü 15:30’da başlayacak.

Arbitrum, kripto para dünyasının Starknet ile birlikte airdrop edilmesini en fazla beklediği altcoinler arasında yer alıyor.

İlgili Haber
Google'ın Yeni Yapay Zekası Bitcoin'de 1 Milyon Dolar İhtimalini Değerlendirdi: Olasılığı Verdi!

Ethereum’daki (ETH) işlem ücreti krizi Ethereum blok zincirinin katlanarak büyümesini engelledi. Arbitrum teknolojisi, Ethereum ağındaki tıkanıklık ve yüksek ücretler için birçok olası çözümden biri.

Arbitrum, Ethereum’un ana ağından yani katman 1’den (L1) mümkün olduğunca çok iş ve veri depolamayı çekerek ağ tıkanıklığını ve işlem maliyetlerini düşürmeyi amaçlıyor. Princeton’da bilgisayar bilimleri ve kamu işleri profesörü olan Ed Felten, 2018 yılında Arbitrum’un arkasındaki şirket olan Offchain Labs’ın kurucularından biri olmuştu.

Arbitrum ağı tarafından kullanılan zincir dışı veri depolama stratejisine katman 2 (L2) ölçeklendirme çözümü deniyor.

Binance TR’ye yüzde 10 komisyon indirimli kayıt olmak için tıklayın: https://www.trbinance.com/account/signup?ref=3278P5IV

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail