Kripto HaberleriBorsaKripto Para Borsası KuCoin CEO'su, Borsa Hakkında FUD Yayanlara Çok Sert Cevap...

Kripto Para Borsası KuCoin CEO’su, Borsa Hakkında FUD Yayanlara Çok Sert Cevap Verdi!

Takip et

KuCoin CEO’su Johnny Lyu son zamanlarda kendisini borsa hakkındaki söylentilerle karşı karşıya buldu.

Bu ayın başlarında, LUNA’nın çöküşünden kaynaklanan ağır kayıplar nedeniyle borsanın platformlarında para çekme işlemlerini durduracağı söylentileri vardı.

Son olarak, benzer spekülasyonlar KuCoin’in stabilitesi etrafında dönüyor. Bir blog yazısında Lyu, şirketin mali durumuyla ilgili mevcut konumunu ayrıntılı olarak açıkladı.

KuCoin CEO’su, “Sahte FUD Yayanlara” Çok Sert Cevap Verdi

Cumartesi günü bir tweette, kripto alanındaki gelişmeler hakkında tweet atan bir hesap olan otterooo bir iddiada bulundu.

Anonim bir hesap olan otterooo, KuCoin’in mali açıdan zor durumda olduğunu iddia etti. Borsanın CEO’su Lyu ise, şirketin Terra çöküşünde kayıp yaşadığı iddialarını şiddetle yalanladı.

CEO, KuCoin cüzdanlarındaki fonların çoğunluğunun borsaya değil borsanın kullanıcılarına ait olduğunu belirtti.

Ünlü CEO, konuyla ilgili olarak Twitter üzerinden şunları yazdı:

“Fonları güvende tutmak ve kullanıcıların istedikleri her zaman tam olarak para çekebilmelerini sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Bir LUNC cüzdanına sahip olmak, KuCoin’in bir şirket olarak çok sayıda LUNC tokenı tuttuğu anlamına gelmez ve eminim aradaki fark açıktır.”

İlgili Haber
Bitcoin Borsası KuCoin İşten Çıkarma Söylentilerini Yalanladı ve Karşı Atak Yaptı!

Borsanın CEO’su, Anonim Hesabın İddialarının Arkasındaki Mantık Hatalarını Açıkladı

Kripto para borsasının sözde mali olarak zor durumda olduğuna dair iddialara cevap veren CEO, bu iddiaların arkasında çok sayıda mantık hatası olduğunu da belirtti.

CEO’ya göre şirketin LUNA ve wLUNA’ya herhangi bir maruziyeti bulunmuyor. CEO, bu tür iddiaların ya bilmeyerek ya da kasıtlı olarak yayıldığına dikkat çekti.

Şirket daha önce de LUNA, 3AC ve Babel Finance ile herhangi bir bağlantıları olmadığını açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları