Kripto HaberleriBorsaBitcoin Borsası KuCoin İşten Çıkarma Söylentilerini Yalanladı ve Karşı Atak Yaptı!

Bitcoin Borsası KuCoin İşten Çıkarma Söylentilerini Yalanladı ve Karşı Atak Yaptı!

Takip et

Kripto para borsası KuCoin CEO’su Johnny Lyu, Pazartesi günü Telegram aracılığıyla verdiği demeçte, önümüzdeki aylarda 300’den fazla çalışanı işe almayı planladığını söyleyerek büyük işten çıkarma söylentilerini yalanladı.

“KuCoin İşten Çıkarma Yapmadı ve Yapmayı da Planlamıyor”

Lyu, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“KuCoin personel sayısını azaltmadı ve böyle bir plan da yapmıyor. Etkili bir iş stratejisine güvenerek, yeni ürünler çıkarmaya odaklanarak ve ekibimizde sağlıklı bir atmosfer sağlayarak büyümeye devam eden birkaç kripto platformundan biriyiz.”

Lyu, şirketin “çalışanların üretkenliğini ve motivasyonunu artırmak” için elinden gelen her şeyi yaptığını ve aynı zamanda inovasyon ve uyum konusunda genişlemeye odaklandığını da sözlerine ekledi.

İlgili Haber
KuCoin CEO'su Bitcoin'de FUD Yayanlar Hakkında Sert Açıklama Yaptı!

Lyu, KuCoin’in toplam çalışan sayısının kısa süre önce 1.000’i aştığını ve mevcut planların 300 kişiyi daha işe almak olduğunu söyledi. Buna teknoloji, uyum ve pazarlama ekiplerindeki pozisyonlar da dahil.

Kripto para borsası CEO’su sözlerine şöyle devam etti:

“Piyasanın çalkantılı olduğu dönemlerde büyümeye oynadığımız yatırımın, yüksek çıtamızı korumamıza yardımcı olan tek doğru karar olduğuna inanıyoruz. Bunun aksini iddia eden konuşmalar dayanaksız olarak değerlendirilmelidir.”

Piyasadaki gerileme birçok kripto şirketini ve borsayı personel çıkarmaya zorladı.

Bu tür bir hareket yapan üç borsadan bahsetmek gerekirse, Coinbase Haziran ayında yaklaşık 1.100 çalışanını işten çıkardı, Banxa 70 çalışanını işten çıkardı ve Huobi personelinin %30’unu işten çıkarmayı planlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları