Ana SayfaBorsaKuCoin CEO'su Bitcoin'de FUD Yayanlar Hakkında Sert Açıklama Yaptı!

KuCoin CEO’su Bitcoin’de FUD Yayanlar Hakkında Sert Açıklama Yaptı!

Takip et

Kripto para borsası KuCoin, LUNA çöküşü sırasında yaşadığı ağır kayıplar nedeniyle platformundaki çekimleri durdurduğuna dair iddiaları tamamen yalanladı.

CEO, LUNA 3AC, Babel gibi varlıklara hiçbir şekilde maruziyetlerinin olmadığını bildirdi.

KuCoin CEO’su: “LUNA, 3AC, Babel Gibi Varlıklara Maruziyetimiz Yok”

KuCoin’in CEO’su Johnny Lyu, bugün erken saatlerde konuyla ilgili olarak açıklama yaptı. Lyu son tweetlerinden birinde şunları yazdı:

“FUD’ların karşı dikkatli olun! Bu katıksız dedikoduları kimin yaydığından ve niyetlerinin ne olduğundan emin değilim, ancak KuCoin’in LUNA, 3AC, Babel vb. hiçbir varlığa maruziyeti bulunmuyor. Bu yüzden hiçbir büyük “coin çöküşünden” zarar görmedik, çekimleri durdurma planımız yok. KuCoin’de her şey iyi çalışıyor.”

İlgili Haber
Dünyanın En Büyük Altcoin Borsası KuCoin'den Türkiye'ye Özel Etkinlik!

Borsanın kullanıcıları arasında güven telkin eden CEO, borsanın kısa bir süre önce Mayıs ayında 150 milyon dolarlık finansman turu düzenleyerek 10 milyar dolar değerlemeye ulaştığını ifade etti. Ayrıca, birçok kripto borsası işten çıkarmaları duyururken, şirketin bu kritik piyasa koşullarında bile daha fazla işe alımla büyümeye devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Lyu, FUD yaymaya ve borsayı kötülemeye çalışanlara karşı yasal işlem başlayabileceklerini de açıkladı. Lyu şunları yazdı:

“Şeffaf olmak her zaman temel ilkelerimizden biridir. Faaliyetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz 2022 H1 inceleme raporumuzu yakında yayınlayacağız. Doğrulanmamış bilgileri kasıtlı olarak yayan FUDers için borsamız yasal işlem yapma hakkını saklı tutar. FUD yapmayın, BUIDL yapın”.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları