Kripto Para

Kripto Para Fiyatları İlk 6 Ay Kötü Olabilir!

Biz değil, analistler diyor!

Kripto para analistleri ilk 6 ay boyunca 2019 yılında kripto para fiyatlarının düşük kalabileceğini ve beklenen seviyelerde olamayabileceğini iddia ediyorlar. Bitcoin fiyatını 2019 yılının ilk 180 günü boyunca yükselmesinin pek mümkün olmadığını iddia eden analistler, kripto para fiyatlarında yaşanacak düşüş ve yükselişlerin verimli olmayacağını, fiyatların düşük kalacak olduğunu ve beklenen seviyelerin görülemeyecek olduğunu belirtiyorlar.

Kripto para analistlerinin böyle düşünmesinin arkasında yatan sebep ise kripto para piyasa hacmi ve fiyatlarının düşük kalması, 2018 yılında beklenen seviyeleri görmemesi, yatırımcılara bekledikleri fiyatları sunmamasından kaynaklanıyor.

Bitcoin fiyatındaki düşüş devam edecek

Bitcoin fiyatındaki düşüşün sebebi ise henüz analistler tarafından bilinmiyor. Kripto para analistlerine göre kripto para birimlerindeki fiyat değişiklikleri çok değişik nedenlerle olabiliyor. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin sebepleri hakkında yapılan araştırmalar henüz sonuca ulaşmazken yatırımcıların Bitcoin fiyatı hakkında görüşleri ise piyasada alım ve satımların aynı oranda kalması, piyasa hacminin düşük olmasının sebeplerinden dolayı kritik sonuçlar ortaya çıkarmasından kaynaklanıyor. Bitcoin fiyatındaki değişikliklerin çoğu zaman alım ve satımlarda yaşanan değişimlerden kaynaklandığı analistlerce belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu