Kripto Para

Kripto para hacmindeki kayıp geri kazanılacak mı?

Piyasa hacminde 25 milyar dolarlık düşüş ne zaman düzelecek?

Kripto para piyasası hacminde yaşanan 25 milyar dolarlık kaybın etkileri sürüyor. Bitcoin ve XRP fiyatlarında yaşanan değişimler bir süredir piyasanın gördüğü ve görmeye alışık olmadığı değişimler. Piyasa hacminin günde 10 milyar dolar değiştiği bir yerden 25 milyar dolarlık değişimin kayıp olarak yaşanmış olması ve bu kayıpların devam ediyor olmasının durmayacak olduğuna dair bir takım yorumları beraberinde getiriyor olması, piyasada karmaşaya sebep oluyor.

Bitcoin ile ilgili son yapılan yatırımcı yorumları 5.400 dolardan sonraki gelecek beklentisinin 3.500 dolar seviyesinde olacak olduğundan yana iken, yatırımcılar bunun üzücü bir yön olduğunu ve 3.500 dolar seviyesine gerileme olmasının sonrasında satışların artması ile piyasa hacminin daha düşük seviyelere gerilemesinin mümkün olabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Kayıp geri kazanılacak

25 milyar dolarlık piyasa hacmi kaybı bir süre sonra geri kazanılacak. Piyasa hacminde olan değişimler sıradan ve normal değişimler olarak görüldüğünden dolayı buna benzer düşüş ve yükseliş değişimleri son derece normal. Asıl olmaması gereken olarak değerlendirilen ise fiyat düşüşlerinin kendisini ne zaman eski zamana döndürebilecek olduğu konusunda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu