Kripto HaberleriAnalizKripto Para Piyasa Hacmi 480 Milyar Doların Üzerine Çıktı

Kripto Para Piyasa Hacmi 480 Milyar Doların Üzerine Çıktı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paralarda son 2 haftadır olumlu hava yaşanıyor. Dünyanın en fazla değer gören kripto parası olarak tanınan Bitcoin’de yaşanan artışlar ilginin daha çok artmasını teşvik ederken, bir diğer taraftan ise piyasa hacmi sürekli olarak yükselmeye devam ediyor. Kripto para piyasasında 200 milyar dolar seviyesine kadar gerileme olan 3 aylık dönemde en yüksek seviye ise 500 milyar dolar seviyesi civarında olmuştu.

Bugün itibari ile ise kripto para piyasası hacminde oldukça fazla yükseliş yaşandı ve piyasa hacmi ortalama 490 milyar dolar seviyesine kadar yükseldi. Analistler bu durumu kripto paralarda yaşanan olumlu havaya bağlarken, yatırımcıların yatırımlarını arttırması sonucunda piyasa hacminin artması durumun olumlu bir şekilde ilerlemesinde etken rol oynadı.

Kripto Para Piyasalarında Neler Oluyor?

Kripto para piyasasında yaşanan bu artışın sağlıklı bir artış olup olmadığını söylemek en azından şu aşamada çok zor. Zira zaten sabit bir dengede olmayan piyasa hacminin çok daha fazla yükselmesi durumunda kripto paralara yapılan yatırımların artması ile birlikte etkisini gösterecek olduğu düşünülmekte. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler ise merak uyandırıcı. Yalnız eğer Altcoin yatırımı yapıyorsanız, Bitcoin‘in hızlı yükselişlerinde pozisyonunuzu doğru seçin. Çünkü Bitcoin hızlı bir şekilde yükselmeye başlayınca genelde Altcoinler çabuk bir şekilde eriyor. Yükseliş stabil hale geldikten sonra toparlamaya başlıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları