binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizKripto Para Piyasaları 2018 Yılında Olgunlaşacak

Kripto Para Piyasaları 2018 Yılında Olgunlaşacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hong Kong merkezli kripto para yatırım şirketi olan Orichal Partners‘in kurucularından Andrian Lai, yaptığı açıklamada 2018 yılında kripto para piyasalarının olgunlaşacağını ve ciddi anlamda kurumsal yatırımcı çekip ticaret hacminin artacağını belirtti.

Analist Lai, 2017 yılında kripto para piyasalarının bir çok yatıcımcı tarafından duyulduğunu ve piyasa hacminin ciddi anlamda büyüdüğünü ifade etti. 2018 yılının ilk çeyreğinde piyasadaki güvenin ve hareketliliğin azaldığını ve bunun en büyük nedeninin kurumsal yatırım eksikliği olduğunu dile getirdi.

Yaptığı açıklamada:

Düzenleyciler, kripto paraları yasaklayacak hamle yapmayıp, piyasanın olgunlaşması için uğraşıyorlar. Eğer bu uğraşlar netlik kazanırsa kurumsal yatırımcılar piyasaya daha çok güvenecek ve büyük bir sermaye akışı olacak.”

2018 yılı kripto paralar için tam anlamıyla düzenleme yılı oluyor diyebiliriz. SEC ve CFTC gibi bir çok komisyon bu konuda önemli mesailer harcadı. Ayrıca ABD, Güney Kore, Japonya gibi ülkelerde ciddi düzenlemeler üzerinde çalışıyor.

Netleşen veya netleşmekte olan bu süreç beraberinde kripto paralardaki yatırımcı sayısının artmasına neden oluyor. Hal böyleyken bazı önemli kuruluşlar tarafından muallakta kalan konular netlik kazanınca Lai’nin dediği gibi piyasada ciddi bir artış gözlenebilir.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail