Kripto Para

Kripto Para Piyasaları Düşüşle Kapandı!

Bitcoin'de kaybetti, XRP'de.

Kripto para piyasaları Türkiye saati ile saatler 23’ü gösterdiğinde düşüşle kapanmış oldu. Kripto para piyasalarında herhangi bir saat kavramı veya belirli bir zaman dilimi olmamasına rağmen günü 24 saatlik süresi Türkiye saati ile %7’lerden daha fazla kayıplar ile kapatan kripto paraların yatırımcılara sunmuş olduğu 500 dolarlık artış sonrasında sadece 24 saat içerisinde düşmesi piyasada beklentileri yıktı, geçti.

Bitcoin fiyatındaki düşüş oranının %7’yi aşması ve XRP’nin gün içerisinde %8’den daha büyük oranda gerilemesi ise fiyatların büyük oranda gerilemesine sebep oldu. Yatırımcılar ise düşüşlerden dolayı endişe ettiklerini yaptıkları satışlar ile belli ederken, fiyatlardaki gerilemenin sebebi olarak son dönemde popüler bir iddia olan ”kripto para borsaları” gösterildi.

Düşmeye devam edecek

Bitcoin fiyatı göründüğü kadarı ile uzunca bir süre düşmeye devam edecek gibi görünüyor. Henüz yeterli alım talebinin olmaması, satış taleplerinin ise en yüksek seviyelerde olmasından kaynaklı olarak piyasada satışların artması demek kayıpların artması demek olduğu için yatırımcıların kötü düşüşleri bir süre daha görmeye devam edecekleri çok açık.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu