Kripto Para

Kripto Para Piyasalarında Çöküş!

Bitcoin fiyatında düşüşler piyasada kaos ortamını ateşliyor.

Kripto paralar son zamanların en büyük düşüşlerini tekrar yaşamaya başladı. Yatırımcıların piyasada koşulları bilememesi ve gelecek beklentilerinin düşmesine sebep olan kripto para kayıplarının en son zirveye varması ve Bitcoin fiyatının çok büyük oranda gerilemesi yatırımcıların satışları ile sonuçlanıyor. Kripto para piyasaları bugün Bitcoin fiyatının 3.600 dolara gerilemesi ile piyasada umutları körelterek, fiyatların tekrar yükselmesinin uzun bir süreç alabilecek olduğunu ve bu zamanın kısa sürede son bulamayabilecek olduğunu doğrular nitelikte.

Bitcoin fiyatları düşürüyor

Bitcoin fiyatının düşmesi ile fiyatların gerilemesi yatırımcılar için kabul edilemeyecek kadar büyük düşüşlerin yaşandığı bir ortamda risk sebeplerinden birisi. Yatırımcılar, Bitcoin fiyatının düşmesi ile tüm kripto para birimlerinde düşüş beklentisinin oluşması ve buna bağlı olarak kripto para fiyatlarında kritik piyasa hacmi kayıplarından endişe ediyorlar.

Bitcoin 3.600 dolar seviyesinin altına gerilemiş olmasından dolayı bir süre boyunca yatırımcılar kolay kolay eski fiyatları göremeyecek olduklarını ve fiyatların kısa sürede yükselmesinin mümkün olamayabilecek olduğunu düşünmek zorundalar. Bitcoin 3.600 dolara gerileyerek piyasada büyük bir boşluk yaratmışa benziyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu