fbpx
Kripto Para

Kripto Para Piyasalarında Çöküş!

Bitcoin fiyatında düşüşler piyasada kaos ortamını ateşliyor.

Kripto paralar son zamanların en büyük düşüşlerini tekrar yaşamaya başladı. Yatırımcıların piyasada koşulları bilememesi ve gelecek beklentilerinin düşmesine sebep olan kripto para kayıplarının en son zirveye varması ve Bitcoin fiyatının çok büyük oranda gerilemesi yatırımcıların satışları ile sonuçlanıyor. Kripto para piyasaları bugün Bitcoin fiyatının 3.600 dolara gerilemesi ile piyasada umutları körelterek, fiyatların tekrar yükselmesinin uzun bir süreç alabilecek olduğunu ve bu zamanın kısa sürede son bulamayabilecek olduğunu doğrular nitelikte.

Bitcoin fiyatları düşürüyor

Bitcoin fiyatının düşmesi ile fiyatların gerilemesi yatırımcılar için kabul edilemeyecek kadar büyük düşüşlerin yaşandığı bir ortamda risk sebeplerinden birisi. Yatırımcılar, Bitcoin fiyatının düşmesi ile tüm kripto para birimlerinde düşüş beklentisinin oluşması ve buna bağlı olarak kripto para fiyatlarında kritik piyasa hacmi kayıplarından endişe ediyorlar.

Bitcoin 3.600 dolar seviyesinin altına gerilemiş olmasından dolayı bir süre boyunca yatırımcılar kolay kolay eski fiyatları göremeyecek olduklarını ve fiyatların kısa sürede yükselmesinin mümkün olamayabilecek olduğunu düşünmek zorundalar. Bitcoin 3.600 dolara gerileyerek piyasada büyük bir boşluk yaratmışa benziyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box