HaberlerKripto Para

Kripto Para Piyasalarında Panik Hakim

Kripto para birimi piyasalarında ciddi bir panik durumundan söz ediliyor.

Yatırımcılar 5.000 dolardan kendisine yeni alıcılar arayan Bitcoin’in kısa sürede yeniden düzelip düzelmeyecek olduğunu merak ederken, varlıklı yatırımcılar ise piyasaya yatırım yapmaktan çekiniyor. Kısa sürede binlerce doların üzerinde değer kaybeden kripto para piyasasının son günlerde 148 milyar dolara gerileyen toplam hacmi de bu durumu en net hali ile kanıtlıyor.

Yatırımcılar corona virüsü dolayısı ile nakit varlıklara ilgi gösterirken, nakit varlıkların kısa ve uzun vadeli olarak çok daha seçenek olduğuna inananların sayısında büyük bir artış var. Bazı yatırımcılar yaşadıkları zarardan yakınırken, bazıları ise yakın dönemde yeni düzelmeler olabileceğini, bunun ise kendilerine olumlu olarak geri dönebileceğinden söz ediyorlar.

Genel piyasa havası panik ortamını gösterirken, corona virüsün 2 ay içerisinde tüm ülkelerde zirve yapacağı iddiaları bu konuda güçlü bir yükselişi engelliyor. Öte yandan Bitcoin ile ilgili önemli noktaları belirttiğimiz analizimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin'de (BTC) Önemli Trend Çizgileri Hangi Seviyelerde? Büyük Resimdeki Detaylar Neler?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu