Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasası Hacmi 16 Milyar Dolar Değişti

Kripto Para Piyasası Hacmi 16 Milyar Dolar Değişti

Takip et

Kripto para fiyatında gün içinde değişimlerin olması ve Ethereum’un 2. sıraya yükselmesi ile XRP’nin 3. sıraya gerilemesi piyasa tarafından olumlu karşılandı. Kripto para piyasalarının haftalardır beklediği Ethereum sıralama haberinin bugün gelmesi Bitcoin piyasa hacminde 1 milyar dolar seviyesinde yükselişe, Ethereum için ise 1 milyar dolardan biraz daha fazla yükseliş olmasına imkan sundu. Bitcoin Cash hard forkundan bu yana kritik zamanlar geçiren Ethereum, geçirdiği kritik zamanlar dolayısı ile milyonlarca yatırımcısına panik ataklar yaşatmış ve tekrar 2. sıraya yükselemeyerek 4. sıraya düşecek olduğu endişesini yaşatmıştı.

Bitcoin fiyatının 2 gündür düzelme eğiliminde olması, Ethereum’un beklenen ilgiyi tekrar görmeye başlamasını yeşil renk ile karşılayan piyasalar, gelecek birkaç haftanın tekrar kripto paralar için önemli olduğunu hissettirmeye şimdiden başladılar.

Kripto para borsalarındaki işlemler artıyor

Kripto para borsalarındaki işlemlerin yükseliyor olması ise piyasada genel bir talebin olduğunu gösteriyor. Yatırımcıların, kripto para borsalarındaki her işleminin ayrı bir öneminin bulunuyor olması alım ve satım taleplerinin piyasayı yönlendirebilecek adımlar oluyor olması piyasaya yönelik çok fazla güven veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları