Haberler

Kripto para piyasası hacmi 194 milyar dolara geriledi

Nexo

Kripto para piyasası hacmi tekrar 194 milyar dolar seviyesine geriledi. Fiyatların ani olarak düşmeye başlaması ve hemen sonrasında aşırı piyasa hacmi kaybı dolayısı ile kripto para fiyatlarında yaşanmaya başlanan düşüşler etkisini gösterirken, yatırımcıları üzen gelişmeler yaşandı.

Bugün sabah saatlerinden itibaren 200 milyar dolar seviyesine yakın seyreden kripto para piyasası hacmi saatler 14.30’u gösterdiğinde ise 194 milyar dolar seviyesine kadar gerileyerek geçtiğimiz aylardaki 600 milyar dolarlık seviyeyi arattı.

Büyük kayıp!

600 milyar dolar seviyesinden 200 milyar dolar seviyesine, 200 milyar dolar seviyesinde tutunamayarak 194 milyar dolar seviyesine gerilemesi dolayısı ile yatırımcıları endişelendiren piyasa hacminin gelecek birkaç haftalık sürede daha fazla kayıp yaşaması bekleniyor. Bitcoin’in ise piyasa hacmi verilerinde yaşanan düşüşlerin etkisi dolayısı ile 109 milyar dolar hacim sahibi olduğu, piyasanın %51-52 oranını kontrol etmesi dolayısı ile en güçlü kripto para birimi olduğu tekrar ispatlanmış oldu.

Bir süre önce BTC’nin piyasa hacmi düşmüş ve piyasa hakimiyeti %48 oranının altına gerileyerek Bitcoin yatırımcılarını olası fiyat düşüşleri konusunda endişelendirmişti.

  • Piyasa hacmi verileri sürekli yenileniyor ve değişiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı