coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKripto para piyasası hacmi 194 milyar dolara geriledi

Kripto para piyasası hacmi 194 milyar dolara geriledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası hacmi tekrar 194 milyar dolar seviyesine geriledi. Fiyatların ani olarak düşmeye başlaması ve hemen sonrasında aşırı piyasa hacmi kaybı dolayısı ile kripto para fiyatlarında yaşanmaya başlanan düşüşler etkisini gösterirken, yatırımcıları üzen gelişmeler yaşandı.

Bugün sabah saatlerinden itibaren 200 milyar dolar seviyesine yakın seyreden kripto para piyasası hacmi saatler 14.30’u gösterdiğinde ise 194 milyar dolar seviyesine kadar gerileyerek geçtiğimiz aylardaki 600 milyar dolarlık seviyeyi arattı.

Büyük kayıp!

600 milyar dolar seviyesinden 200 milyar dolar seviyesine, 200 milyar dolar seviyesinde tutunamayarak 194 milyar dolar seviyesine gerilemesi dolayısı ile yatırımcıları endişelendiren piyasa hacminin gelecek birkaç haftalık sürede daha fazla kayıp yaşaması bekleniyor. Bitcoin’in ise piyasa hacmi verilerinde yaşanan düşüşlerin etkisi dolayısı ile 109 milyar dolar hacim sahibi olduğu, piyasanın %51-52 oranını kontrol etmesi dolayısı ile en güçlü kripto para birimi olduğu tekrar ispatlanmış oldu.

Bir süre önce BTC’nin piyasa hacmi düşmüş ve piyasa hakimiyeti %48 oranının altına gerileyerek Bitcoin yatırımcılarını olası fiyat düşüşleri konusunda endişelendirmişti.

  • Piyasa hacmi verileri sürekli yenileniyor ve değişiyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları