Kripto Para

Kripto para piyasası hacmi 30 günde 9 milyar dolar eridi

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüşler sürüyor. Yatırımcıların piyasada yaşanan durgunluk ve düşüşleri sebep göstererek geri çekilmesi ve yatırımlarını durdurması, piyasa hacmi üzerindeki bir takım etkiler sonucunda piyasa hacminde 30 gün içerisinde kritik düşüşler görülmüştü. Basında yer alan haberlerde son birkaç gündür piyasa hacminin tekrar artışa geçtiği yazılıp çizilse de kısa vadeli olarak piyasa hacmine bakıldığında ise 30 gün önce tam bugün 219 milyar dolar, bugün ise 210 milyar dolar olması ”9 milyar dolarlık kayıp” etkisinin düzelip düzelemeyecek olduğu sorularını beraberinde getirdi.

Piyasa hacmi sürekli değişiyor

Kripto para piyasası hacmi sürekli olarak değiştiği için ve bu değişim bir gün içerisinde 8 milyar doları bile aşabildiği için yatırımcılar hala umutlarını koruyorlar. Piyasanın kendisini tekrar 219 milyar dolar ve üzerine 3 gün içerisinde çıkarıp çıkaramayacak olduğu ise belirsizliğini korurken, 30 günlük sürede piyasa toplam hacmi açısından bir kazançtan asla söz edilemezken, kayıptan ise 9 milyar dolar ile söz etmek mümkün. Piyasa hacminin kripto paralara güveni etkilediği de göz önünde tutulur ise durumun ciddi olduğunu anlamak mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu