binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKripto Para Piyasası Hacmi 438 Milyar Dolar Seviyesine Yükseldi

Kripto Para Piyasası Hacmi 438 Milyar Dolar Seviyesine Yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para varlıklarının gün gün daha fazla yükselmesi ve gelecek hafta rekor kıracak olduğunun iddia edilmesi dolayısı ile tüm yatırımcılar gelecek 10 güne yönlerini çevirdi. Bazı yatırımcılar şimdiden gelecek 10 gün içerisinde neler olacak olduğunu sorgulamaya başlarken, bazı yatırımcılar ise 10 gün içerisinde Bitcoin ve Ethereum benzeri kripto paralarda pek fazla yükseliş beklemediklerini, bunun tam aksine normal seviyenin korunmasını beklediklerini ifade etmeye başladı.

Bugün kripto para piyasası hacmi ise geçtiğimiz günlere göre düşüş yaşayarak 438 milyar dolar seviyesine geriledi. Bitcoin’in piyasa hacmi üzerinde en fazla değere sahip olduğu ve tam piyasa hacminden payına düşen değerin 160 milyar dolar seviyesinde olduğu öğrenildi.

Devler Arttı, Küçükler Azaldı

En büyük 3 kripto para birimi ve EOS artış yaşarken, diğer 6 kripto para birimi ise düşüş yaşadı. Bu düşüş ve yükselişlerin direkt olarak kripto para piyasası hacmi ile ilgisi olmasına rağmen, zaman zaman yükseliş ve düşüşler yaşanması ise nasıl ki döviz kurunda yaşanan düşüş ve artışlarda ve altın fiyatlarında mevcut oluyorsa burada da aynı durum geçerli.

– Bitcoin yüzde 0.68
– Ethereum yüzde 2.07
– Bitcoin Cash yüzde 5.03
– EOS yüzde 3.43
– Litecoin yüzde 0.23 artış gösterdi
– Ripple yüzde 0.09
– Cardano yüzde 0.58
– Stellar yüzde 2.19
– IOTA yüzde 3.31
– TRON yüzde 1.72 düşüş yaşadı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail