HaberlerKripto Para

Kripto Para Piyasasında 50 Milyar Dolar Dakikalar İçerisinde Buhar Oldu!

Kripto para piyasası hacmi gün içerisinde 155 milyar dolar seviyelerine kadar geriledi.

Bugün BTC’nin sert düşüşüyle beraber bütün altcoinler de bu düşüşten nasibini aldı. BTC’nin 5.500 dolar seviyelerine kadar gerilemesi en büyük altcoinlerden olan ETH ve XRP gibi değerlerin de yüzde 25’lere varan değer kayıpları yaşamasına sebep oldu.

Öğlen saatlerinde genel kripto para piyasası hacmi 205 milyar dolar seviyelerindeyken bu oran dakikalar içerisinde düşüşlerin etkisiyle 155 milyar dolara kadar geriledi.

50 milyar doların dakikalar içerisinde buhar olduğu piyasada BTC hakimiyeti yüzde 65 seviyelerine kadar yükseldi. Gün içerisinde 155 milyar dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayan genel kripto para piyasa hacmi Mayıs 2019’dan beri en düşük seviyesini görmüş oldu. Yayın saatine göre kripto para piyasa hacmi 170 milyar dolar seviyelerine kendini toparlamış durumda.

Kripto Para Piyasa Hacmi

1 ay önceki duruma bakıldığı zaman ise piyasa hacminin yarı oranda değer kaybettiği dikkatlerden kaçmıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu