BitcoinKripto Para

Kripto Para Piyasasında Deprem! Bitcoin 6.700 Dolara Kadar Geriledi

Bitcoin'deki satış baskısı sürerken fiyat gerilemeye devam ediyor. Tüm kripto para piyasası ciddi oranda gerileme yaşadı. Altcoinlerdeki son durum ne?

Bitcoin fiyatındaki düşüşler gün içerisinde de devam ederek 6700 dolara kadar bir gerileme yaşandı. Dün akşam saatlerinde 7100 dolardan ani bir satış baskısı ile 6850 dolarlara kadar gerileme yaşayan BTC, bugün de aşağı yönlü hareketini sürdürdü ve 6700 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Yayın saatine göre kritik eşik olan 6720 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, eğer bu seviyenin de altına düşerse 6450 dolar seviyelerine kadar bir gerilemenin olabileceği öngörülüyor.

24 saatlik olarak yatırımcısına yüzde 6 seviyesinde zarar ettiren lider kripto para, tüm kripto para piyasasının aşağı yönlü hareket etmesine sebep oldu.

Kaynak: Coin360

Ethereum 130 dolar seviyelerine gerilerken, XRP’de kritik seviye olan 0,20 doların altına geriledi ve 0,195 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Birçok yatırımcı bu dönemde panik satışı yaparken bir süre daha bekleyip öyle yatırım yapacak olduklarını ifade ediyor.

Genel kripto para piyasa hacmi 184 milyar dolar seviyesine gerilerken BTC hakimiyetinin yüzde 67,1 seviyesine yükseldiği dikkatlerden kaçmıyor.

Bitcoin’in son durumu ile alakalı teknik analizi ilerleyen saatlerde sitemizden bulabilirsiniz…

Tüm kripto para piyasa verilerine güncel olarak sitemizden ulaşabilirsiniz: www.bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu