Kripto HaberleriBitcoinKripto Para Sahipleri Neden Kar Edemiyor?

Kripto Para Sahipleri Neden Kar Edemiyor?

Takip et

Kripto para sahibi kişilerin kar edememe durumu zaman zaman değil her zaman karşımıza çıkan asıl büyük problemlerden sadece bir tanesi ama en önemlilerinden birisi. Kripto para sahibi olup kar elde edemeyen kişiler sıklıkla al-sat işlemleri yapmayan ve parasını sürekli olarak aldığı oranda bekleten kişiler olmakla birlikte, tam anlamı ile yatırımlarını iyi yönetemediklerinden dolayı kar elde edemiyorlar.

Bazı durumlarda ne kadar kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşler dolayısı ile kar elde etmek mümkün olmasa bile aktif bir gün içerisinde Bitcoin en üst fiyata çıktığında bozdurmak, en alt seviyeye düştüğünde ise 2 gün içerisinde satın almak daha fazla kar elde etmenize olanak sağlayacak bir imkandır.

Yüksek Yatırımı Olanlar Tercih Ediyor

Yüksek yatırıma sahip olan yatırımcılar Bitcoin’i yükseldiğinde satıp, düştüğünde ise geri almayı tercih ederek sıradan az yatırıma sahip olan yatırımcılara oranla çok daha fazla kar elde etmenin yolunu bulmuş durumdalar. Eğer ki yatırımınız az ise ve bunu daha fazla arttırmak istiyorsanız piyasa yorumlarını, haberleri ve hükümet açıklamalarına göre hareket eder ve tahminlerinizi biraz daha arttırırsanız kazanmama durumu söz konusu dahi edilmeyecek kadar fazla kazanç sahibi olabilirsiniz.

Bu işlemlerin doğru yapılabilmesi için bir çok teknik destek indikatörü bulunmaktadır. Örneğin daha önceki yazımızda RSI indikatörünün nasıl kullanıldığını anlatmıştık.

*YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR*

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları