binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerKripto para saldırıları artacak

Kripto para saldırıları artacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para saldırılarında gelecek süreçte kritik artışlar yaşanması bekleniyor. İngiltere merkezli araştırmalar, kripto para saldırganlarının tüm dünyayı hedef aldığını ve durmak bilmeyecek olduklarını gösteriyor. Bitcoin hesaplarını ele geçirmeye çalışan siber saldırganların Kuzey Kore merkezli olmak üzere birçok ülkede faaliyet gösterdikleri ve daha çok fakir ülkelerde yaşayan siber saldırganların bu şekilde saldırılar ile ilgilendikleri biliniyor.

ABD merkezli saldırılar ile İngiltere merkezli saldırılarda ise diğer ülkelerde yaşayan kripto para sahiplerinin hedef alındığı ve saldırıların asıl amacının arkasında yatan nedenlerin genellikle ”güvenlik ve gizlilik” dolayısı ile bulunamayacak olmak ve kolay yoldan zengin olmanın geldiği ifade ediliyor.

Küresel bir istila!

Bitcoin hırsızlığının küresel bir istilaya dönüşmesinden endişe eden siber güvenlik uzmanları, kripto para sahiplerinin çok fazla önlemler almasını ve daha fazla kendi hesaplarını korumaya yönelik adımlar atmaları gerektiğini belirtiyor. Türkiye merkezli siber saldırılarda ise kripto paraların hedef alındığı ama asıl öncelik olarak hangi ülkenin hedef alındığına dair veriler bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail