Haberler

Kripto Para Şirketleri İflasa Yakın!

Zwoop iflas etmeye yakın!

Zwoop isimli kripto para şirketi bir süredir yaşadığı borç ödeme sıkıntısından dolayı ne yapacak olduğunu bilmiyor. Şirket, kripto para şirketleri arasında bir süredir problemler yaşayan sektörde zorluklar yaşayanlar arasında bulunuyor. Büyük madencilik devlerinin bile son zamanlarda zor günler yaşadığı piyasada, yatırımcıların büyük bir bölümü yaşadıkları bu zor günleri nasıl geçirecek olduklarını ve nasıl atlatacak olduklarını düşünürken, Zwoop ise 72 bin Sterlin borç ile ortada kaldı.

72 bin Sterlin borç ödemesini nasıl yapacak olduğunu düşündüğü iddia edilen şirketin, bu ödemeyi yapmak için bir süre daha zamanı var ve bu zaman içerisinde nasıl ödeme yapacak olduğu, ödeme yapsa bile şirketin gelecekte nasıl bu zor durumdan kurtulabilecek olduğu tahmin edilmekte. Henüz kripto para şirketlerinin büyük bir kısmı zorluklar yaşıyor olsalar bile iflas etme sınırında değiller. Piyasa koşullarının böyle devam etmesi ve kripto para fiyatlarının yükselmemesi durumunda ise kripto para şirketlerinin büyük bir bölümünün Zwoop ile aynı durumu yaşayabilecek oldukları ve kritik zamanlar geçirmek zorunda kalabilirler.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box