binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinKripto Para Yatırımcıları Seçimleri Etkileyebilir Mi? Coinbase Raporu!

Kripto Para Yatırımcıları Seçimleri Etkileyebilir Mi? Coinbase Raporu!

Coinbase, ABD'deki 52 milyon kripto para sahibini, dokuz kilit eyalete yoğun bir şekilde odaklanarak 2024 seçimlerinde güçlü bir güç haline getirmek için bir çaba başlattığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase bugün bir blog yazısında yaptığı araştırmanın sonuçlarını paylaştı.

ABD’de kriptonun çok sayıda kişi tarafından benimsendiğine dikkat çeken Coinbase, ABD’deki 52 milyon kripto para sahibini, dokuz kilit eyalete (Arizona, California, Georgia, Illinois, New Hampshire, Nevada, Ohio, Pensilvanya ve Wisconsin) yoğun bir şekilde odaklanarak 2024 seçimlerinde güçlü bir güç haline getirmek için bir çaba başlattığını söyledi.

Bu yılın başlarında Coinbase olarak Amerikalıların finansal sisteme yönelik tutumlarını anlamak için bir araştırma başlattığını belirten borsa, ABD’li vatandaşların ezici bir çoğunlukla değişim istediğini ifade etti.

Coinbase araştırma verileri, Amerika’da 5 yetişkinden 1’inin kripto para sahibi olduğunu gösterdiğini, bunun toplamda 52 milyon Amerikalıya denk geldiğini ve güçlü bir grup olulşturduklarını ortaya koydu.

Veriler yaklaşık on Amerikalıdan dokuzu yani %87’i finansal sistemin değişmesi gerektiğine inanıyor ve Amerikalıların %51’i Amerika’nın finansal sisteminin herkes için adil işlemediğine inanıyor.

Bunun karşısında Amerikalıların yalnızca %14’ü finansal sistemin geleceği konusunda iyimser olduğunu söyledi.

“Yaklaşık on Amerikalıdan dokuzu, finansal sistemi güncelleme zamanının geldiğine inanıyor, ancak statükoyu benimseyen iktidardakilerin direnişi ve sıradan Amerikalılar için ekonomik özgürlüğü ve fırsatları sınırlayan eski sistemler nedeniyle ilerleme yavaşlıyor.

Bugün, ABD nüfusunun tamamından daha genç ve daha çeşitli olan 52 milyon kripto para sahibini, dokuz kilit eyalete yoğun bir şekilde odaklanarak 2024 seçimlerine giden güçlü bir güç haline getirmek için bir çaba başlatıyoruz.

Kripto paranın açık ve mantıklı mevzuata ihtiyacı var. Mevcut “yalnızca yaptırım” yaklaşımı işleri, yenilikçiliği ve küresel liderliği riske atıyor.

Bu noktada 52 milyondan fazla kripto sahibi ve savunucusundan kriptoyu desteklemek için seslerini kullanmalarını istiyoruz.

Stand with Crypto Alliance bunu üç unsuru içeren 14 aylık bir kampanya aracılığıyla yapıyor…. “

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail