Kripto Para

Kripto paralar büyük devletlerin hedefinde

Bitcoin ve altcoinler büyük devletlerin asıl hedefleri arasında bulunuyor. Merkez bankaları ve rezerv bankalarının sürekli olarak depolamaya çalıştığı yeni değerli para birimlerinden birisi de Bitcoin olabilir. ABD, Japonya ve birkaç ülkenin daha merkez bankasının kasalarında kripto paralara az da olsa yer verdiği ancak bunu basına açıklamadığı tahminlerinin doğru olabilecek olduğu iddia ediliyor.

Bitcoin ve altcoinlerin ise büyük devletlerin hedefinde olmasının nedeni merkez bankası kasasında bulunan paralar aracılığı ile daha fazla ülkeye değer katmak ve daha fazla kazanmanın yanında olası gizli ödemelerde kripto paraların gelecekte kullanımı ve mevcut durumda kullanımının yapılabilmesinden yana olduğu görüşünün hakim olmasından kaynaklanıyor.

ABD birinci numarada!

ABD’nin kripto para depolamak konusunda milyarderleri kullanıyor olması ve milyarder kripto para zenginlerinin sadece ABD’den çıkmasının arkasında ülke ekonomisine derin katkıda bulunan kişiler başı çekiyor. ABD’nin dışında Japonya merkezli olarak da kripto paralar depolayan ve hükümet adına bu bilgi ve verileri takip eden onlarca farklı çalışanın olduğuna yönelik kritik tahminler bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu