Kripto Para

Kripto paralar geleceğe yön veriyor

Kripto paraların geleceğe yön vermeye başladığı 2018 yılında insanlık yavaş yavaş devletlerin yerel para birimlerinin ne kadar büyük olduğunu ve para birimlerinin değerli olması için inancın ne kadar fazla önemli olduğunu görebiliyor. Bitcoin’in değerlenmesi, değer düşüşü ve tüm dünyada bilinir hale gelmeye başlaması gibi etkenler dolayısı ile paraların gelişimi ve kripto paraların gelişimi arasında ciddi bir fark olsa da esasında temelde aynı süreç işliyor. Talep geldikçe üretim, üretim arttıkça talep artıyor.

Geleceğe yön vermesi açısından kripto paralar şimdiden dünyada birçok ülkede aktif olarak yatırımcılara sahip olması, bazı mağaza ve dükkanların satışlarında kripto paralara yer vermeye başlaması gibi dikkat çeken gelişmeler ile adlarından söz ettiriyor.

Dikkat çekici gelişmeler oluyor

Basına yansıdığından çok daha fazla dünyada kripto paralar ile ilgili gelişmeler yaşanıyor. Asya’da kripto para kabul eden dükkan ve mağaza sayısı her ay daha fazla artıyor, internet sitelerinde gizlilik için kripto paralar ile ödemeler kabul edilmeye başlanıyor. Türkiye’de ve diğer bölge ülkelerinde de görünmese de yatırımcı sayısı artıyor ve daha fazla ilgi duyuluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu