fbpx
Haberler

Kripto paralar hakkında korkutucu tahmin

Juniper Research, araştırma firmasının yaptığı araştırmaya göre 2018 ila 2023 yılları arasında kripto para piyasasında büyük bir çökme meydana gelebilir. Bunun nedeni olarak birçok etken ve farklı nedenler olduğunu belirten ”kripto paraların geleceği” araştırmasına göre siber saldırılar, hükümetler tarafından alınan ve alınmaya yönelik atılacak olan yasak kararları ve fiyatların sürekli olarak daha fazla düşüş yaşaması bu konuda etkili nedenlerden bir tanesi olacak. Bunun yanısıra, yatırımcılar kripto para borsalarının gücünün azalması ve bunun sonucu olarak ortaya çıkabilecek olan bir takım problemler dolayısı ile çökmeler meydana gelebilir ve piyasa çöküntüsü sonucunda tarihi olarak kripto para çöküşü yaşanabilir.

Neden?

Juniper Research, araştırmasının çalışmaları sonucunda kripto para piyasasında yaşanabilecek olan olası batış durumunun en olumsuz senaryo olduğu ama olma ihtimali konusunda ciddi problemlerin etkisinin çok olduğu değerlendiriliyor. Gerek hükümet önlemleri, gerek yasal önlemleri, gerek ise siber saldırıların etkisi sonucunda insanların bu konuda piyasanın çöküşü yaşanabilecek olduğu konusunu 2023 yılına kadar dikkatle incelemesi gerek. Bu konuda beklentiler ise büyük bir çöküşün yaşanma riski olduğu yönünde.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box