Kripto Para

”Kripto Paralar Neden Yasaklanmadı Şaşırıyorum!”

Andreas Utermann, kripto paraların yasaklanmasını istiyor.

Allianz Global Investors’da CEO ve küresel yatırım başkanı Andreas Utermann, kripto paraların bugüne kadar finansal yetkililer tarafından yasaklanmamasına şaşkınlık ile baktığını ve yasakların uygulanmama nedeninin çok fazla risk teşkil ediyor olduğunu açıkladı. Bitcoin ve diğerlerinin yatırımcılar açısından olumsuzluk getirebilecek olduğunu, insanların yatırımlarını riske attığını iddia eden Utermann, kripto paraların devletler tarafından kısa sürede yasaklanması çağrısında bulunarak, devletler için kripto paraların büyük risk teşkil ettiği iddiasında bulundu.

Allianz Global Investors’da CEO ve küresel yatırım başkanı Andreas Utermann, ”finansal regülatörler bugüne kadar kripto paraları yasaklamak için neden bekledi, hala bekliyorlar! Kripto paralar tüm dünyada acilen yasaklanmalı” dedi.

Hemen Yasaklayın!

Allianz Global Investors’da CEO ve küresel yatırım başkanı Andreas Utermann, kendisinin kripto paraların yasaklanmasından taraf olduğunu belirterek, insanların kripto para sahibi olup olmayacak olduklarına kendilerinin karar vermeleri gerektiğini ancak devletler tarafından yasaklanırsa devletlerin kripto para alımlarını tek hamle ile engellemiş olacak olduğunu ifade etti. Bu açıklamalar sonrası tepkisini gösteren yatırımcılar ise kripto paraların yasaklanmasının doğru bir davranış olmayacak olduğunu Utermann’a iletti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Kaynak
Google News
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu