Kripto Para

”Kripto Paralardaki Düşüş 2019 Sonuna Kadar Sürebilir, Sonrası Yükseliş!”

Fred Wilson'dan 2019 yılı uyarısı.

Union Square Ventures kurucusu Fred Wilson, kripto paralar hakkındaki açıklamasında, kripto paraların 2019 yılı sonuna kadar düşecek olduğu ve dip fiyatı görmeye yönelik hamlelerinin olacak olduğunu açıkladı. Bitcoin dahil tüm kripto paraların 2019 sonuna kadar dip fiyat arayışının süreceği yönündeki açıklamasından hemen sonra 2019 sonunun iyi geçecek olduğunu ve tekrar yükselişlerin devam edecek olduğunu açıklayan Wilson, yatırımcıların bu süreçte panik satışlar yapmamasını önerdiğini ve piyasayı iyi izlemelerini önerdiği açıklamasını yaptı.

Bir süredir dip fiyat arayışının son bulmaması üzerine kripto paralarını satan ve ani düşüşlerde panik yaparak satış yapan milyonlarca kripto para yatırımcısı, yaptıkları satışlardan ciddi zarar gördü ve kaybetmemesi gerektiği halde kaybetmek zorunda kaldılar.

Kripto paralar 2019’u kötü geçirecek

Wilson’a göre kripto paralar 2019 yılını kötü geçirecek ancak 2019 yılının sonlarından itibaren başlayacak olan yükselişler, tekrar piyasaya taze kan sağlayarak piyasadaki yatırımcıların tekrar özlerine dönmesini sağlayacak. Ne kadar süre düşmeye devam edeceği ve 2019’un hangi ayına kadar düşeceğini ise Wilson değil, piyasalar yıl sonuna kadar söyleyecek.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
Cointelegraph

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box