Haberler

Kripto Paraları Düzenlemek Konusunda ABD’li Avukatlardan Açıklama

Matt Kohen ve Justin Wales iki avukat ve kripto paraların ne kadar zor düzenlenebileceğini açıkladı.

ABD’de Matt Kohen ve Justin Wales isimli iki avukat, kripto para davasında şüpheliyi savunmak için tüm belgeleri edindiler ve M.E. isimli şüphelinin savunmasında kripto paraların nasıl düzenlenebilecek olduğu ve yasal düzenlemelerin neden bu kadar süredir yapılmadığını anladı.

Matt Kohen ve Justin Wales, kripto paraların düzenlemek için çok karmaşık ve çok zor bir süreç gerektiğini, insanların kripto para yatırımı düzenlemeleri konusunda çok hızlı bir sürede düzenleme beklemelerine devletler tarafından yanıt verilmesinin çok zor olabilecek olduğunu açıkladı. Kripto para düzenlemeleri hakkında yasal çalışmalar hakkında henüz bilginin bulunmadığı ve sadece mevcut mali yasalar ile korunan kripto paraların ABD’de korunması için nasıl çalışmalar yapılabilecek olduğu henüz merak ve endişe konusu.

Düzenlemek çok zor

Matt Kohen ve Justin Wales, kripto paraları düzenlemenin çok zor olduğunu ve hemen düzenlenmesinin mümkün olmadığını açıkladı. Bitcoin düzenlemelerinin yasal olarak yapılmasının önünde farklı engellerin olması nedeniyle yatırımcılar bir süre daha kripto para düzenlemelerinin nasıl olacağı hakkında bilgi edinemeyecek ve düzenlemeler olmadan yatırım yapmak zorunda kalacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu