blank
Kripto Para

Kripto paraların son durumu ”umutlandırdı”

Kripto paraların bir anda yükselmeye başlaması ve 6.500 dolar seviyesini geçmeye hazırlanan Bitcoin’in neredeyse tekrar 500 dolar değer kazanması yatırımcı kişileri daha fazla heyecanlandıran gelişmelere sahne oldu. Bazı yatırımcılar, kripto paraların bir gün içerisinde kazandığı 400-500 dolarlık kazancın oldukça fazla olumlu süreci başlatabilecek olduğunu, bu sürecin ne zamana kadar sürecek olduğu konusu ise hala tartışma konusu.

Bitcoin fiyatında beklenenden daha kısa süre içerisinde toparlanma olması ve fiyatların kısa süre içerisinde birden yükselmesi ile birlikte, yabancı yatırımcının gözü kulağı rekorların ne zaman kırılacak olduğuna döndü.

“Bitcoin rekor kıracak”

BTC rekor kıracak iddiaları ise bugün artış yaşanması üzerine ortaya atılan bir iddia olarak basına yansıdı. Fakat bazı iddialar da kripto paraların bu dönemde artış göstermesinin tek sebebinin aşırı düşüşler olmasın diye spekülatörler tarafından atılan adımlar dolayısı ile olduğu ve kısa bir süre sonra tekrar düşüşlerin devam edecek olduğu yönünde oldu. Birçok yatırımcı ise fiyat artışlarını değerlendirerek düşük fiyattan aldıkları Bitcoin’lerini satarak daha fazla kar elde etmenin mutluluğunu yaşıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu