binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKripto Piyasasında Haftanın En Çok Yükselen Altcoinleri!

Kripto Piyasasında Haftanın En Çok Yükselen Altcoinleri!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası art arda gelen 2 haftalık satışın ardından Şubat ayının 3. haftasını pozitif kapatıyor. En büyük kripto para Bitcoin hafta içinde son 8 ayın en yüksek seviyesi olan 25.000$’a göz kırptı. BTC’nin yükselişinin ardından altcoinlere de hareket geldi.

Bu yazımızda CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri en büyük 100 altcoin arasından haftalık en çok yükselenleri inceleyecğeiz.

Filecoin (FIL)

Dünyanın en büyük merkeziyetsiz depolama ağı Filecoin’in yerel tokeni FIL haftanın en fazla kazandıran altcoini oldu. FIL, projeye dair gelen önemli bir duyuruyla birlikte son 7 günde %80 yükseldi.

Filecoin geliştiricileri hafta içinde Filecoin Sanal Makinesi’ni (FVM) piyasaya süreceklerini açıkladı. Böylelikle Filecoin, tıpkı Ethereum gibi bir katman-1 akıllı sözleşme ağı olma özelliğine kavuştu.

Klaytn (KLAY)

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Kakao’nun yan kuruluşu tarafından geliştirilen blockchain ağı Klaytn haftanın en çok kazandıran ikinci altcoini oldu.

CoinMarketCap verilerine göre KLAY son 7 gün içinde %47 değer kazandı.

KLAY coindeki yükseliş dikkat çekse de geliştiricilerden bu duruma neden olabilecek bir gelişme duyurusu bulunmuyor.

Internet Computer (ICP)

İnternet hızında çalışma ve sınırsız kapasite vaadeden blockchain projesi Internet Computer’ın tokeni ICP %40 yükseliş ile haftanın en çok değer kazanan üçüncü altcoini oldu.

Binance borsasında listelendiği ilk gün anlık 2600$ rakamını gören ICP şu an 7.88$ seviyesinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail