binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizKripto Piyasasında Yeni Boğaya Girdik Mi? Bitcoin Spot ETF Başvurusu Yapan Hashdex...

Kripto Piyasasında Yeni Boğaya Girdik Mi? Bitcoin Spot ETF Başvurusu Yapan Hashdex Analistleri Açıkladı

Son yükseliş ile birlikte Bitcoin ve kripto para piyasasında bir boğa döngüsüne girdiğimiz söylenebilir mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ekim ayı, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto varlıkların güçlü performansıyla kripto para meraklıları arasında bir kez daha “Uptober” lakabını hakkıyla yerine getirdi.

Kripto para varlık yönetim şirketi Hashdex’e göre, Nasdaq Crypto Index Europe (NCIE) bu ay %21,6’lık bir artış göstererek yılbaşından bugüne kadar olan getirisini %84.3’e çıkardı. Buna karşılık Nasdaq 100 ve Euro Stoxx 50 bu yıl sırasıyla %31.5 ve %7.4 getiri sağlayabildi.

Hashdex Analistleri: “Kripto Piyasasında Boğanın Başladığına Dair Kanıtlar Var”

Kripto para fiyatlarındaki bu artış, ABD’de spot Bitcoin ETF’sinin onaylanmasına ilişkin spekülasyonlar da dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlanıyor. Ancak yatırımcıların aklındaki soru, bunun bir sonraki boğa döngüsünün başlangıcı olup olmadığı.

Hashdex analistleri yayınladıkları raporda kanıtların bu yönde olduğunu açıkladı. Analistler, ABD’de spot Bitcoin ETF’si beklentisinin yüksek ve birçok kişi bunun bir “eğer” değil “ne zaman” meselesi olduğuna inandığını düşünüyor.

Analistler, her ne kadar kripto para piyasasında çok spesifik fiyat tahminlerinin çoğu zaman boşa çıktığını düşünse de kripto para piyasasında yeni bir boğa rallisi için elverişli koşulların oluşmaya başladığını açıkladı.

İlgili Haber  SEC'in Bitcoin Spot ETF ile İlgili Olarak Başvuruculardan Biriyle Görüştüğü Ortaya Çıkarıldı: İşte Toplantının Detaylar

Hashdex, SEC’in Bitcoin ETF’si olarak birebir görüştüğü ve SEC’in kurallarına en uygun ETF başvurusunu yapan şirket olarak biliniyor. Bitcoinsistemi.com olarak Hashdex’in SEC ile özel bir görüşme yaptığını size aktarmıştık.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail