binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinKurumsal Bitcoin Fonlarına Girişler Devam Ederken Bu Altcoin Parlayan Yıldız Oldu!

Kurumsal Bitcoin Fonlarına Girişler Devam Ederken Bu Altcoin Parlayan Yıldız Oldu!

CoinShares, kripto para fonlarına geçtiğimiz hafta 78,4 milyon dolarlık giriş yaşandığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve kripto paralar için önemli bir haftaya girerken, Coinshares haftalık kripto para raporunu yayınladı.

Coinshares raporunda bu haftada girişlerin olduğunu belirterek ikinci haftada toplam 78,4 milyon dolarlık giriş olduğunu söyledi.

“Kripto para yatırım ürünlerine ikinci haftada toplam 78 milyon dolar tutarında giriş görülürken, ETP’lerin işlem hacimleri de %37 artışla 1,13 milyar dolara yükseldi.”

Kripto fonlarına bireysel olarak bakıldığında fon girişlerinin büyük çoğunluğunun Bitcoin’de olduğu görüldü.

BTC, geçtiğimiz hafta 42,7 milyon dolar giriş yaşarken en büyük altcoin Ethereum’daki (ETH) çıkışların yerini girişe bıraktığı ve 10,2 milyon dolarlık giriş yaşandığı görüldü.

BTC’nin düşüşüne endekslenen Bitcoin Short fonunda da geçtiğimiz hafta yaşanan çıkışın aksine 1,2 milyon dolarlık giriş yaşandı.

Yıl içerisinde yaşadığı girişlerle parlayan Solana‘da durum bu hafta da değişmedi ve SOL 23,9 milyon dolarlık giriş yaşandı.

“Solana, Mart 2022’den bu yana 24 milyon dolar tutarındaki en büyük hafta girişini gördü ve tercih edilen altcoin olarak kendini göstermeye devam etti.”

Bölgesel fon giriş-çıkışlarına bakıldığında Almanya 37,3 milyon dolarlık fon girişi ile ilk sırada yer alırken 31,3 milyon dolar giriş ile İsviçre ikinci sırada; 6,2 milyon dolar giriş ile Kanada üçüncü sırada ABD ise 2,8 milyon dolar giriş ile dördüncü sırada yer aldı. .

Bu girişler karşısında Brezilya 1,7 milyon dolar; Fransa 0,1 milyon dolar çıkış yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail