Haberler

‘Kurumsal yatırımcılar piyasa için çok olumlu’

Amerikan Emtia ve Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) başkanı Chris Giancarlo, kurumsal yatırımcıların bir süre sonra kripto para yatırımı yapmaya başlaması sayesinde yatırımcıların çok daha fazla uzun vadeli olarak kazançlı çıkabilecek olduklarını ve kripto para sektörünün daha da olgun hale gelmesinde etkili olacak olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin ile ilgili olarak bir süredir kurumsal yatırımcıların yatırım yapma düşünceleri var ve bu düşünceler arasında büyük şirketlerinde yatırım yapma planları bulunuyor. Bitcoin sahibi olmak isteyen firma sayısının artması ve dev yatırımcı sayılarının buna paralel olarak artması da ‘kurumsal yatırımcı’ kavramının çok daha fazla gelişmesinde etkili oluyor.

Çok yol var

Amerikan Emtia ve Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) başkanı Chris Giancarlo, kripto paralar konusunda daha çok gidilecek yolun olduğunu ve bunun henüz daha bir başlangıç olduğunu açıkladı. Bitcoin hakkında olumlu olarak görülen bu yorum sonrasında kripto para piyasasının kurumsal yatırımcılarının daha fazla yatırımlarından emin olmaları beklentisi ise arttı. BTC sahibi şirket sayısı tüm dünyada gün geçtikçe daha fazla artış göstermekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı