Ana SayfaAltcoinKuveytli Dev Banka İki Metaverse Altcoininde Şube Açtı!

Kuveytli Dev Banka İki Metaverse Altcoininde Şube Açtı!

Takip et

Kuveyt merkezli bir İslami banka olan Warba Bank, kısa süre önce Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinden Metaverse sektörüne giren en son şirket oldu. Banka şu anda Metaverse’de biri Decentraland diğeri Sandbox’ta olmak üzere iki bölgede yer alıyor.

Kuveytli Banka Metaverse ve Dijital Dönüşüme Yöneldi

Kuveyt merkezli Warba Bank, geçtiğimiz günlerde sanal dünyada biri Decentraland’da diğeri Sandbox’ta olmak üzere iki lokasyonda faaliyet gösterdiğini açıkladı. Bankanın Metaverse’deki varlığının genç nesille iletişimini güçlendirmesi bekleniyor.

Finans kuruluşunun Destek Hizmetleri ve Hazine Başkan Yardımcısı Anwar Bader Al-Ghaith, Warba Bank’ın Metaverse’e girdiğinin teyit edilmesinin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Warba Bank’ın bu sanal gerçekliğe girme konusundaki ilgisi, Web3’e dönüşüm yönündeki dijital eğilimler çerçevesinde ortaya çıkmaktadır. Sanal gerçeklik dünyası, hizmetler, eğitim, sağlık ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok gelişmiş alanda kullanılmaktadır.

İlgili Haber
Meta (Facebook) CEO'su Mark Zuckerberg Metaverse Beklentileri Hakkında Konuştu!

“Warba Bank da ürün ve hizmetlerini tanıtmak için sanal gerçeklikte müşterilerine yakın olmayı ve onlarla Warba Bank’ın dijital dönüşümde öncü imajını yansıtan yenilikçi bir şekilde iletişim kurmayı hedefliyor.”

Al-Ghaith, Warba Bank’ın genç müşterilerini desteklemeye hevesli olduğunu ve bu nedenle sanal dünyaya girdiğini açıkladı. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, Warba şimdi iddialı hedeflerine ulaşmak ve dijital hizmetlerin faydalarını artırmak için çalışıyor.”

Açıklamada, bankanın ayrıca gelişmekte olan teknolojileri ve yapay zekayı benimsemeye odaklanacağı belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları