Altcoin

Solana (SOL) Tabanlı Altcoin 1 Ayda Yüzde 20.000 Yükseldi: Herkes Bunu Konuşuyor!

Solana tabanlı sağlıklı yaşam odaklı altcoin projesi, büyük ortaklık ile ciddi yükseliş elde etti.

Son dönemde farklı sosyal medya platformlarında çokça konuşulan ve Türkiye’de de bir hayli popüler olan bir altcoin, rekor yükseliş elde etti.

Sağlıklı yaşam odaklı kripto para projesi STEPN (GMT), aslında kısa süre içerisinde de büyük bir duyuru yapmış ve bunun da fiyata etkisi olmuştu.

GMT Rekor Kırdı

STEPN temsilcisi tarafından yapılan açıklamada Nike ve Adidas gibi önde gelen spor markalarının STEPN ile ortaklık yapabileceği ima edildi.

Konu hakkında bir soruya yanıt veren STEPN temsilcisi, çok ama çok yakında bununla ilgili bir duyuru geleceğini ifade etti ve fiyat böyle patladı.

STEPN bir uygulamaya sahip ve insanlar yürüyüş veya koşu yaparak kripto para ödemesi alabiliyor. Kullanıcılara farklı aktiviteler için ödeme yapan uygulama içerisinde farklı geliştirmeler ve bunun gibi ek özellikler mevcut.

STEPN uygulamasının kripto parası GMT 2 dolar seviyesinin de üzerine çıktı. Söz konusu kripto para 9 mart tarihinde ise 0,01 dolardan satışa sunulmuştu. Bu da sadece 3 hafta içerisinde fiyatın %20.200 yükseliş elde ettiğini göstermekte.

Kullanıcılar elde ettikleri tokenleri direkt olarak ağa yönelik oylamalarda da kullanabilmekte.

GMT’nin böylesine değerleneceği bilinmediği için sosyal medyada da bunu erken satanların feryatları oldukça fazla gözüküyor. STEPN ekibi ilerleyen tarihlerde ise NFT konusunda da bir girişim yapmayı planlıyor ve bu durum fiyata etki edebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu