BitcoinHaberlerKripto Para

La Liga Devi Takım, Bitcoin ve Kripto Para Kabul Etmeye Başlayacağını Açıkladı!

İspanya futbol ligi La Liga ekiplerinden bir takım önümüzdeki sezondan itibaren kripto para kabul etmeye başlayacak

İspanya futbol ligi La Liga ekiplerinden Espanyol, önümüzdeki sezondan itibaren Bitcoin ve bazı diğer kripto paralar ile ödeme kabul edeceğini açıkladı.

La Liga’nın Kripto Para Kabul Eden İlk Takımı Espanyol Oldu

Takım, iGaming Token Crypto Snack ile bugün bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu gelişme ile birlikte Espanyol, İspanya’nın kripto para kabul eden ilk futbol takımı oldu.

Binance Smart Chain (BSC) tabanlı bir kripto para ekosistemi olan Crypto Snack, tüm tokenlerinin %10’unun çevreci bir fonda kilitleneceğini iddia ediyor.

Söz konusu sponsorluk anlaşması ile birlikte aralarında Bitcoin, Ethereum ve SNACK tokenlerinin bulunduğu kripto paralar Espanyol’un Barcelona’daki RCDE Stadium kompleksinde üç yıl boyunca ödeme olarak kabul edilecek. Sponsorluk anlaşması kapsamında ayrıca Crypto Snack logosu da takımın formasında yer alacak.

Kulübün pazarlama direktörü Antoni Alegre konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yaptı:

“Sezonun geri kalanı ve üç yılı kapsayacak bir anlaşma yaptık ve bu kapsamda Crypto Snack markası takımın antrenman formasında ve A takım şortlarında sergilenecek. Girişimci bir kulübüz ve blockchain sektörü için bir buluşma noktası olmak istiyoruz.”

Kulübün CEO’su Mao Ye Wu, yaptığı açıklamasında önümüzdeki sezon stadyumlarında kripto varlıkların bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmesi için çalıştıklarını söyledi.

Crypto Snacks CEO’su Stuart Morrison, Espanyol’un mükemmel bir ortak olduğunu söyledi:

“Burada olduğumuz için ve bu sektörde La Liga için bir ilk niteliğindeki anlaşmayı imzaladığımız için mutluyuz. Birlikte çalışmak ve büyümek istiyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu