coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinLayerZero CEO'su Bryan Pellegrino'nun Yatırım Portföyü Ortaya Çıktı! İşte CEO'nun Yatırım Yaptığı...

LayerZero CEO’su Bryan Pellegrino’nun Yatırım Portföyü Ortaya Çıktı! İşte CEO’nun Yatırım Yaptığı Projeler!

LayerZero'nun CEO'su Bryan Pellegrino, kripto para ve blok zinciri alanında gelecek vaat eden birçok projeye yatırım yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

LayerZero’nun CEO’su Bryan Pellegrino, kripto para ve blok zinciri alanında gelecek vaat eden birçok projeyi içeren çeşitli yatırım portföyüyle dikkatleri üzerine çekti.

LayerZero CEO’su Bryan Pellegrino’nun Yatırım Portföyü İlgi Çekiyor

Yatırımları Monad, SkyArk Chronicles, Pudgy Penguins, Shogun, Superform, Blockus, Crypto Rogue Games, Integral ve Fantasy Top gibi bir dizi yenilikçi projeyi kapsıyor.

Pellegrino’nun yatırım ilgi alanlarının ortaya çıkması, özellikle LayerZero’nun Sybil karşıtı planlarıyla ilgili olarak kripto topluluğu içinde merak ve tartışma yarattı.

Tek bir varlığın bir ağda manipülasyon yapmak ya da haksız etki elde etmek için birden fazla kimlik oluşturduğu Sybil saldırıları, merkezi olmayan ekosistemlerde önemli bir endişe kaynağıdır.

LayerZero’nun Sybil saldırılarıyla mücadele girişimi, diğer projelerin de benzer anti-Sybil stratejileri benimseyip benimsemeyeceği veya LayerZero’nun Sybil adres veritabanını kullanıp kullanmayacağı konusunda spekülasyonlara yol açtı.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Açıkladı!

Sybil saldırılarına karşı bu proaktif duruş, blok zinciri ağlarının güvenliğini ve bütünlüğünü artırmak için kritik bir hamle olarak görülüyor.

Topluluk üyeleri, bu projelerin Sybil sorununu nasıl ele alacaklarını ve LayerZero’nun çerçevesinden yararlanıp yararlanmayacaklarını veya sağlam savunma mekanizmaları sağlamak için kendi yöntemlerini geliştirip geliştirmeyeceklerini yakından izliyor.

LayerZero, Sybil karşıtı önlemlerini uygulamaya ve iyileştirmeye devam ettikçe, yaklaşımı sektördeki diğerlerinin takip etmesi için bir emsal teşkil edebilir.

Pellegrino’nun yatırımlarına ve LayerZero’nun güvenlik stratejilerine olan ilgi, blok zinciri topluluğunda yaygın zorlukların üstesinden gelmek ve tüm katılımcılar için daha güvenli, daha güvenilir bir ortamı teşvik etmek için devam eden çabaların altını çiziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları