Borsa

Lider Bitcoin Borsası, Regülatörler Nedeniyle Yeni “Kurallar” Getiriyor

Avrupa'nın en büyük kripto para borsası konumundaki Bitstamp, kullanıcılarından ek bilgi talep edecek.

Kripto para sektörünün büyümesi devam ederken regülasyonların sayısı ve kapsamı da büyümeye başladı.

Özellikle kötü amaçlı kullanıcıların son derece aktif olduğu bu dönemde birçok kripto para borsasına sert kurallar getirildi ve görünüşe göre getirilmeye de devam edilecek.

İlgili Haber
ABD Kongre Üyesi Bitcoin ve Kripto Para Regülasyonları Hakkında Konuştu!

Bitstamp de Regülasyonlara Uydu

Şimdi ise Avrupa’nın en büyük kripto para borsası konumundaki Bitstamp cephesinden bir haber geldi. Dev kripto para borsası, bundan sonra kullanıcılarından ek belge talep edebileceğini belirtti.

Ek belgeler arasında kullanıcının servetinin kaynağını açıklaması ve fonların nereye gönderildiği de yer alıyor.

Şirket bugün gönderdiği bir e-postada bütün kullanıcılarına ek bilgi girmesi yönünde talepte bulundu. Bir Bitstamp kullanıcısının paylaştığı bilgilere göre mail içerisinde şunlar yer alıyor:

Güvenilir borsanız olmaya devam ettiğimizden emin olmak için düzenleyici ortaklarımızla yakından çalışıyoruz. Bunun için, size en son ürünleri ve kripto para alım satım hizmetini sağlamak için hesap bilgilerinizin güncellenmesine ihtiyacımız var.

Bitstamp şimdi borsada fon tutan kullanıcılara bu fonlarının kaynağını açıklamalarını zorunlu kıldı. Borsa buna ek olarak itibari para yatırma işlemlerinde de ek bilgiler isteyecek gibi gözüküyor.

Dünyanın en büyük borsalarından olan Bitstamp, bu bilgileri doğrulayanlara ise teşekkür olarak 25 dolarlık bonus vereceğini vurguladı.

Bonusun USDT olarak verileceği aktarıldı. Bunu tamamlamayanlar ise bonus alamayacak ve hesapları dondurulma riski taşıyacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu