BorsaHaberler

Lider Kripto Para Borsası Binance, İtibari Para Listelemelerine Tam Gaz Devam Edecek

Binance, yeni projelere ve itibari para listelemelerine devam edecek.

Nexo

2019 yılını en çok yenilik ve projeyle bitiren kripto para borsası olan Binance; Ukrayna Grivnası, Nijerya Nairası ve Rus Rublesi listelemeleriyle adından sıkça bahsettirdi. En son Türk lirası entegrasyonu ile de platformdan doğrudan TL ile kripto para alınabilmesinin önünü açtı.

İlgili Haber  Binance'den Türk Lirası İle Bitcoin Nasıl Alınır?

Bilindiği gibi Binance en son Hindistan merkezli WazirX kripto para borsasını satın aldı. Böylece Hint yatırımcılar kendi itibari paraları ile kripto para alım satım işlemlerini gerçekleştirme imkanı buldu.

Binance Yeni Projelerle Gündeme Gelecek

Binance CEO’su yaptığı son açıklamada dev kripto para borsasının genişlemeye yönelik daha birçok farklı projesi olduğunundan bahsetti. Birçok farklı ülkeyle ilgili yeni yatırım ve ortaklık projeleri olacağını dile getiren Zhao, geleceğe yönelik planlarını kapsamlı bir listeleme yöntemiyle hayata geçireceklerini dile getirdi. Planlamalarını ülke regülasyonlarına ve söz konusu ülkelerin kripto para algısını da hesaba katarak yaptıklarını ifade eden CEO, yakın bir gelecekte çok daha fazla itibari para listeleyeceklerini de ilan etmiş oldu.

Binance, ABD ve Avrupa’nın Öneminin Farkında

Zhao, Binance olarak Avrupa ve ABD piyasalarının dijital para dünyası açısından öneminin bilincinde olduklarını ancak diğer ülkelerin de piyasalar açısından önem arz ettiğini dile getirdi.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı