coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriSponsorluLitecoin, Ethereum Classic ve Tradecurve Piyasaları: ChatGPT'nin Eylül 2023'ün En İyi Altcoinleri...

Litecoin, Ethereum Classic ve Tradecurve Piyasaları: ChatGPT’nin Eylül 2023’ün En İyi Altcoinleri İçin En Çok Tercih Edilenleri

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ChatGPT, Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC) ve Tradecurve Markets’ı (TCRV) 2023’ün iyi kripto paraları olarak seçti. Yapay zekaya göre hepsi şu anda yeterince değerlenmiyor ve değerleri artabilir. Ama ne kadar ileri gidebilirler? Bunu öğrenmek için grafikteki verilerinin derinlemesine bir analizini yaptık. Üstelik yapay zekaya ne kadar yükselebileceklerini düşündüğünü de sorduk.

>>Tradecurve Ön Satışına Kaydolun<<

Özet

  • Litecoin 2023’ün sonuna kadar maksimum 105,02 $ değerine çıkabilir
  • Ethereum Classic, 2023’ün 4. çeyreğinin sonunda 22,75 dolara yükselecek
  • Tradecurve Markets’ın lansman sırasında 30 kat büyümesi bekleniyor

>>Tradecurve Ön Satışına Kaydolun<<

Litecoin (LTC) Yıl Sonuna Kadar 100 Doların Üzerine Çıkabilir

ChatGPT tahminleri Litecoin’in (LTC) değerinin önemli ölçüde artabileceğini gösteriyor. Litecoin şu anda 64 dolarda ve hafta boyunca büyük bir artış gördü. Bu, 59,80 dolardan 67,98 dolara yükseldiği grafik verilerinden açıkça görülüyor.

Üstelik Litecoin kripto değeri geçtiğimiz yıl %30,7 oranında arttı. 4.996.248.484 dolarlık piyasa değeri ve 534.791.310 dolarlık işlem hacmiyle Litecoin şu anda 15. en büyük kripto para birimi. ChatGPT’ye göre Litecoin fiyat tahmini, yıl sonuna kadar 105,02 $ olacağını gösteriyor.

Ethereum Classic (ETC) 22,75 Dolara Yükselebilir

ChatGPT’nin büyüyebileceğini söylediği bir diğer kripto para birimi ise Ethereum Classic (ETC). Kripto para birimi 15,40 dolardan işlem görüyor. Geçen hafta maksimum noktası olan 14,88 dolardan 16 dolara yükseldi. Bu, Ethereum Classic fiyatı için önemli bir artışa işaret etti.

Geçtiğimiz iki hafta boyunca Ethereum Classic %3,2 arttı. 2.267.765.553 dolarlık piyasa değeri ve 65.111.111 dolarlık 24 saatlik işlem hacmiyle kripto para birimi en büyük 29. sırada yer alıyor. ChatGPT tarafından yapılan Ethereum Classic fiyat tahminine göre yıl sonuna kadar 22,75 dolara ulaşabilir. Ancak grafikteki verilere göre Ethereum Classic için bu değer ancak yakında 20 dolarlık fiyat bariyerini aşarsa mümkün olacak.

Tradecurve Markets (TCRV) DeFi’de Oyunun Kurallarını Değiştirecek

Tradecurve Markets (TCRV) yaklaşmakta olan bir hibrit kripto para borsasıdır. Parçası olunacak piyasalardan biri olan forex piyasasında baskın bir güç haline gelebilir.

Bu pazarın değeri 2023’te 753,2 milyar dolar olarak gerçekleşti. Yaklaşan borsa aracılığıyla herkes CEX’lerin ve DEX’lerin en iyi unsurlarından faydalanabilecek.

Üstelik Tradecurve Markets‘ın üzerine uygulanan altyapı modeli birçok sorunun çözülmesine yardımcı olacak. Ne yüksek ücretler ne de coğrafi kısıtlamalar artık yatırımcıları endişelendirmeyecek. Ayrıca herkes KYC’ye gerek kalmadan tek bir hesaptan tüm türevlerin alım satımını yapabilir.

Daha sonra Tradecurve Markets, 500:1’den başlayan yüksek kaldıraç ve VIP hesap sistemini uygulayacak. Yatırımcılar aynı zamanda negatif bakiye korumasından ve yapay zeka odaklı ticaretten de yararlanabilirler.

Sonuç olarak, 5. Aşama sırasında TCRV tokenı 0,025 dolardan işlem görüyor. Ancak analistler lansman sırasında 30 katlık bir tırmanış öngörüyorlar.

Tradecurve Markets (TCRV) ön satışı hakkında daha fazla bilgi için:

Web sitesi: https://tradecurvemarkets.com/

Ön satış satın alın: https://app.tradecurvemarkets.com/sign-up

Twitter: https://twitter.com/Tradecurveap


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail