blank
Litecoin

Litecoin Fiyatı Yüzde 5 Değer Kaybetti

Litecoin fiyatında değer kayıpları arttı.

Litecoin son dönemin en fazla kazandıran kripto para birimi olmasının ardından bugün tekrar değer kaybetmeye başladı ve değerinde %5’e kadar düşüş yaşandı. Bitcoin’in fiyatında %2 değer kaybı yaşanırken, piyasanın ilk 5 en büyük kripto para biriminin değerinde düşüşler devam ediyor. İlk 10 arasında en fazla değer kaybedenler sıralamasında %5 oranı ile Litecoin birinci sırayı almış durumda ve bu giderek daha fazla artacak gibi görünüyor. Bitcoin’in fiyatındaki değer değişiminin ne kadar süre düşüşlerden yana olacağı ise merak ediliyor.

Litecoin fiyatındaki değer kaybının arkasında yatan en büyük sebeplerden birisi bir anda yaşanan yükseliş ve bunun arkasından normal olarak beklenen düşüş.

Litecoin 93 dolardan alıcı bulmaya devam ederken, Bitcoin ise 10.300 dolar rakamdan kendisine alıcılar arıyor. Bitcoin bu düşüşe devam eder ise Litecoin ve diğerlerinin daha fazla düşüş eğilimine girmesi ve değerinin daha fazla düşmesi normal.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu