binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriLitecoinLitecoin Fiyatı Yüzde 5 Değer Kaybetti

Litecoin Fiyatı Yüzde 5 Değer Kaybetti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Litecoin son dönemin en fazla kazandıran kripto para birimi olmasının ardından bugün tekrar değer kaybetmeye başladı ve değerinde %5’e kadar düşüş yaşandı. Bitcoin’in fiyatında %2 değer kaybı yaşanırken, piyasanın ilk 5 en büyük kripto para biriminin değerinde düşüşler devam ediyor. İlk 10 arasında en fazla değer kaybedenler sıralamasında %5 oranı ile Litecoin birinci sırayı almış durumda ve bu giderek daha fazla artacak gibi görünüyor. Bitcoin’in fiyatındaki değer değişiminin ne kadar süre düşüşlerden yana olacağı ise merak ediliyor.

Litecoin fiyatındaki değer kaybının arkasında yatan en büyük sebeplerden birisi bir anda yaşanan yükseliş ve bunun arkasından normal olarak beklenen düşüş.

Litecoin 93 dolardan alıcı bulmaya devam ederken, Bitcoin ise 10.300 dolar rakamdan kendisine alıcılar arıyor. Bitcoin bu düşüşe devam eder ise Litecoin ve diğerlerinin daha fazla düşüş eğilimine girmesi ve değerinin daha fazla düşmesi normal.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail