Kripto HaberleriLitecoinLitecoin (LTC) Fiyatı Yüzde 17 Arttı!

Litecoin (LTC) Fiyatı Yüzde 17 Arttı!

Takip et

Litecoin (LTC) fiyatında olan mevcut artışların oranı yükseldi. Bitcoin BTC fiyatındaki artışların hemen sonra kripto para piyasasında yeni gelişmeler olmaya devam ediyor. Yatırımcılar, piyasadaki fiyatların yükselmesini en çok Litecoin (LTC) fiyatının yükselmesinden sonra anlarken Bitcoin fiyatındaki yükselmenin ardından da kripto paraların değerinin daha fazla yükseldiği ve piyasadaki altcoinlere olan güvenin daha büyük oranda arttığı belirtildi.

Analistler bir süredir düşük seviyede hareket eden Litecoin (LTC) fiyatının yükselmesinin ardından Charlie Lee’nin iyi dönem yaşamaya başladığını iddia etti. Charlie’nin yakın zamana kadar Litecoin (LTC) hakkında görüşlerinin olumlu olduğu ve piyasa fiyatının yükselmesini beklediklerini açıklayan analistler, değer artışı beklediklerini ve bu artıştan en fazla olumlu etkilenen tarafın ise Charlie Lee olduğunu açıkladılar.

90 dolara kada yükselen Litecoin (LTC) fiyatının 5.5 milyar dolar piyasa hacmini de geçmesi piyasada olumlu bir etki yarattı.

Litecoin (LTC) fiyatındaki artış sonrasında BTC yatırımcılarının büyük bir bölümü Litecoin (LTC) satın almazken, BNB yatırımcıları ise LTC satın almayı tercih etmeye başladı. LTC satıcılarının güvendikleri piyasa fiyatının 95 dolara kadar yükselebileceği iddia edildi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları