Litecoin

Litecoin Yüzde 10 Değer Kazandı

Litecoin yükseliyor..

Litecoin fiyatında son günlerde büyük bir artış var. Kripto para birimleri arasında adından söz ettiren en büyük kripto para birimi yatırımlarından birisi olan LTC’nin son günlerde yükselmesi tüm kripto para piyasası ile yakından alakalı. Bitcoin fiyatı %4 değer kazanırken, fiyatı 140 dolar seviyesinde bulunuyor ve bu seviye Litecoin yatırımcılarına yeni yatırım yapma fırsatı ve kazanç elde etme fırsatı sunuyor.

Bitcoin yine benzer olarak 8.000 dolar seviyesinde gidip gelirken, henüz 8.000 dolar seviyesinden bir anda yükselebilecek gibi görünmüyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi bazı altcoinlerin fiyatlarını da yükseltirken, en çok değer kazanan yine Litecoin oldu.

Litecoin fiyatının bu kadar iyi yükselmesi sonrasında bazı LTC yatırımcısı kimseler satış yaparken, bazıları da kar satışlarından uzak durmanın gelecekte kendilerine daha çok kazandıracak olduğunu düşünüyor. BTC’nin fiyat artışına bağlı olarak LTC’nin de fiyatının bu seviyede bir süre boyunca koruması ve fiyatında çok büyük değer kayıpları olmadan artışların devam etmesi bekleniyor. LTC fiyatının yükselmesi için kar satışlarının az, alımların çok daha fazla olması gerek.

Analistlere göre LTC’nin yükselmesinin arkasındaki en büyük sebep Ağustos ayında yaşayacağı halving olayı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu