HaberlerKripto Para

Litvanya’dan Koleksiyonerleri Sevindirecek Haber!

Kripto para koleksiyonerler için özel olarak basılacak.

Litvanya Merkez Bankasının yaptığı açıklamaya göre hatıra paranın önümüzdeki yılın ilk yarısında 16 Şubat 1918’de Litvanya Bağımsızlık Yasası’nı imzalayan kişilerin anısına basılması bekleniyor.

19.18 avro değerinde olması kararlaştırılan dijital para kredi kartına benzeyecek. Litvanya Bağımsızlık Yasası Litvanya tarihi için büyük önem arz ettiğinden tema olarak bu yasa seçilmiş.

Koleksiyon Parası Dünyada Bir İlk Olacak

Dünyada ilk kez basılacak olan dijital koleksiyon parası olma özelliğine sahip olacak para, yalnızca 24 bin adet basılacak. herhangi bir ödeme aracı özelliği olmayacağından piyasada işlem görmeyecek olan kripto paranın Litvanya’ya kripto para sektörüyle ilgili tecrübe kazandırması umuluyor.

Litvanta, İnovasyona Büyük Önem Veriyor

İnovasyon alanına büyük önem veren Litvanta, kripto para ve Blockchain ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve yatırımcıları kendine çekmek için elinden geleni yapıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu