Kripto HaberleriBitcoinLucid Investment Strategies: Bitcoin Borç Krizini Çözecek

Lucid Investment Strategies: Bitcoin Borç Krizini Çözecek

Takip et

Lucid Investment Strategies, kripto para birimi Bitcoin hakkında iddialı açıklamalarını sürdürüyor. Şirket, kripto para birimi Bitcoin hakkında 10 milyon dolar olarak altını dünyadan kaldıracak olduğunu ve dünyanın altın standartı haline geleceğini iddia etti. Şirketin iddiasına bakılırsa Bitcoin 10 milyon dolar olacak ve 10 milyon dolar olduktan sonra dünyadaki küresel borç krizini tamamen bitirecek. ABD’nin 20 trilyon dolar civarındaki borcunun tamamının bitmesi durumunda dünyanın büyük bir borç yükünden kurtulması ve aynı zamanda Japonya’nın borcunun bitmesi ile küresel borcun büyük oranda azalması yükü kaldırabilir.

Kripto para birimi Bitcoin 10 milyon dolar olacak ve altının standartının yerini alarak küresel borç krizini çözecek. – Lucid Investment Strategies

Bitcoin fiyatının 10 milyon dolar olması imkansız görünse de kripto paraların ortaya çıkmasının ardından insanların Bitcoin’e yönelik ilgisi sayesinde 40 bin dolar düzeyini ve üzerini görebileceğine inanılıyor. Henüz Bitcoin 3 bin dolar seviyesini bile zor geçmiş ve 4.000 dolar seviyesinde tutunamazken, 10 milyon dolar iddiası hayli inandırıcı olmayan iddia. Bitcoin’in gelecek 5 yıl içerisinde yol olması tahminleri kadar gelecekte zamanı bilinmeyen bir tarihte 10 milyon dolar olması imkansız değil, mesela bundan 100 sene sonra…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları