Kripto Para

Madencilik Yapanlar Zor Günler Yaşıyor

Madencilik şirketleri zor durumda.

Kripto para madenciliği şirketleri son yılların en zor zamanlarını yaşıyorlar. Bitcoin madenciliği ve Ethereum madenciliğinde yaşanan kayıplar ve piyasanın mevcut durumunun kötü olması yatırımcıları zor günler yaşamaya mahkum ediyor. Bitcoin madenciliği yapan şirketlerin sayısının her geçen gün azalması ve kripto para fiyatlarının düşüş göstermesi dolayısı ile yaşanan zorluklar burada etkili olurken madencilik şirketlerinin büyük bir bölümü yaptıkları ve yapacak oldukları yatırımlarda risklerin fazla olduğunu ve gelecekte madencilikten kazanabilecek oldukları kazancın azalabilecek olduğu düşüncesinden dolayı geri adım atmak zorunda kalıyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselmediğinden yakınan madencilik şirketleri, büyük bir bölümü gelecek 12 ay içerisinde piyasada bu duruma dayanabilecek şirket sayısının azlığından yakınmakta.

Madencilik yapan yatırımcılar zor günler yaşıyor

Madencilik şirketleri bu konuda tek değil. Evinde, ofisinde ve deposunda kripto para madenciliği yapan kişilerde zor günler yaşadıklarını belirtiyor ve riskli olmasının ötesinde madencilikten son zamanlarda zarar etme oranlarının yükseldiğini açıklıyorlar. Yatırımcılara göre kripto para madenciliğinin kazanç oranlarının yükselip, zorluğunun azalması ise uzun bir süreç alabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı